Warsztaty

Praca w kole to nie tylko godzinne ślęczenie nad projektami, ale także integracja i wspólne jedzenie pizzy 😉

Dnia 12.12.15 odbyły się warsztaty naszego Koła w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Poświęciliśmy na takie robocze spotkanie prawie całą sobotę, lecz umożliwiło to nam spojrzenie na problemy z innej perspektywy. Była to również świetna zabawa i okazja do lepszego poznania się członków Koła. Na warsztatach pracowaliśmy nad naszymi ówczesnymi projektami, którymi były: magnetometr (o którym więcej tutaj), human-human interface oraz biofeedback. Ostatnie dwa projekty w dalszych etapach prac uległy przekształceniom i częścią techniczno-elektroniczą zajęli się nasi sprzymierzeńcy z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej, a wyniki tej współpracy zaprezentowaliśmy na Pikniku Naukowym na Stadionie Narodowym (więcej informacji tutaj).

Takie warsztaty były dla nas również okazją do poszerzenia swoich umiejętności dzięki uzupełnianiu się nawzajem. Wykorzystywaliśmy przede wszystkim platformę Arduino, a jako wsparcie w testowaniu naszych rezultatów posłużył nam oscyloskop.

Warsztaty BioSa: Praca zespołowa, od lewej: Mateusz Soliński, Karolina Kulesz, Piotr Podziemski, Katarzyna Stępień, Jakub Tarnawski, Iga Grzegorczyk, Anna Perka, Marta Kowalska

 

Warsztaty BioSa: Praca z Arduino
Warsztaty BioSa: Sprawdzamy nasze rezultaty na oscyloskopie, pomiar aktywności mięśniowej zebrany z przedramienia

 

Warsztaty BioSa: Arduino podstawą prototypowania

 

<< Wróć do listy wydarzeń