Targi KONIK 2016

20 i 21 października 2016 roku ponownie wzięliśmy udział w Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK. Tym razem nasze stanowisko stworzyliśmy razem z naszymi sojusznikami z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej. Opowiadaliśmy o naszych zrealizowanych projektach, a także o planach na przyszłe prace. Wspólnie nakreślaliśmy strukturę naszego projektu Deficyt tętna (więcej informacji tutaj). Była to również okazja do podzielenia się z uczestnikami targów tym, jak wygląda praca w kole naukowym i czego się można dowiedzieć i nauczyć. Otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback i zainteresowanie dołączeniem do naszego koła.

Była to dla nas dwa dni pełne ciekawych dyskusji i możliwość do zaciekawienia studentów tym co lubimy najbardziej i czym się zajmujemy 😉

KONIK 2016: Nasze wspólne stanowisko dwóch Kół Naukowych

KONIK 2016: Nasza wiceprezes Joanna Rymko przedstawia pomiar tętna za pomocą pulsoksymetru

<< Wróć do listy wydarzeń