Targi KONIK 2015

W dniach 28-29.10.2015r wzięliśmy udział jako debiutanci w Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich “KONIK”. Zaprezentowaliśmy tam nasze projekty i pomysły na dalsze realizacje. Nawiązaliśmy ciekawe rozmowy ze studentami szukającymi dla siebie nowej drogi rozwoju. Była to dla nas możliwość zaprezentowania się po raz pierwszy i nakreślenia profilu naszej działalności. Poznaliśmy również członków pozostałych Kół Naukowych i nawiązaliśmy kontakt z Kołem Naukowym Aparatury Biomedycznej, który zaowocował przyszłym wspólnym projektem.

Poniżej znajduje się post promocyjny na stronie organizacji przed rozpoczęciem wydarzenia:

KONIK 2015: Stanowisko naszego Koła na Targach, Karolina Baranowska
KONIK 2015: Organizatorzy naszego stanowiska na Targach, od lewej: Anna Perka, Karolina Baranowska, Iga Grzegorczyk, Mateusz Soliński

KONIK 1015: Nasze popisowe frotki w działaniu

<< Wróć do listy wydarzeń