Dołącz do nas!

Czy wiesz dlaczego za pomocą wykresu zmienności rytmu serca można powiedzieć kiedy pacjent spał? Jak wyczytać z sygnału EKG, że pacjent jest bardzo chory? Co w sercu piszczy? Jakie są metody analizy i jakie są powiązania sygnału oddechowego z sygnałem EKG?

Odpowiedzi na te pytania to tylko część naszej pracy, wciąż poszukujemy interesujących pytań, na które szukamy odpowiedzi w naszych analizach.

Dlaczego już dziś powinieneś do nas dołączyć? To proste! Jeśli jesteś studentem lub doktorantem lecz oczekujesz czegoś więcej od studiów to jest właśnie dobry moment, żeby zaangażować się w działalność w kole naukowym. Nie jest istotne na którym roku studiów aktualnie jesteś oraz jaką wiedzę posiadasz, to co jest dla nas najważniejsze to chęć działania 😉 Razem tworzymy ciekawe projekty, przy których każdy z nas jest w stanie nauczyć się czegoś nowego. Nie ma dla nas ograniczeń myślowych, liczy się kreatywność!

Nie zastanawiaj się i już teraz zapisz się do naszego koła poprzez poniższy formularz.

Jeśli napotkasz na jakieś problemy z powyższym formularzem, lub chcesz o coś zapytać napisz komentarz korzystając z pól poniżej.